Transport, wnoszenie, montaż mebli

Firma Przeprowadzki Gdynia, Bagażówka oferuje usługi dodatkowe takie jak transport, wnoszenie oraz montaż mebli, szybka wycena.

Transport mebli – kupując meble w sklepie stacjonarnym często trzeba skorzystać z zewnętrznej firmy przeprowadzkowej która podstawi bagażówkę i dostarczy towar pod wskazany adres.

Wnoszenie mebli – po wykonanej usłudze transportowej istnieje możliwość wniesienia mebli. Kupując meble w sklepie online dostarcza je kurier co wiąże się z brakiem wniesienia, wówczas mogą Państwo skorzystać z naszej usługi wniesienia.

Montaż mebli – po wniesieniu mebli z naszej strony, jeżeli nie masz czasu oraz odpowiednich narzędzi do montażu możemy się tym zając, kompletujemy meble od kilkunastu lat różnych producentów.

Jak widać wyżej są to trzy usługi dodatkowe – transport, wniesienie oraz montaż które świadczy nasza firma Przeprowadzki Gdynia, Bagażówka. Najczęściej klienci korzystają z przewozu i wnoszenia, rzadziej z montażu jeżeli jest to mały mebel, w przypadku dużych szaf lub większej ilości mebli zostajemy poproszeni o zrealizowanie tej usługi.

Przeprowadzki Gdynia, Bagażówka – profesjonalny transport, wnoszenie oraz montaż mebli

5/5 - ocena firmy Przeprowadzki Gdynia, Bagażówka - oddanych głosów: 73